Biograf

Films today, Monday 26 October

19:30

Queen of Lapa

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

21:15

A Night at Switch n' Play

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

21:30

Young Hunter

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

Tuesday 27 October

09:15

Filmuniversitetet - morgen: Spejlet

Series: Filmuniversitetet - morgen

Event

16:30

First Reformed

Series: Ønskefilm

16:45

Slægten

Series: Anders Refn

17:00

MIX Debat: LGBTQ+ hos lægen

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

Event

19:00

Rurangi

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

19:15

Metamorphosis

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

19:30

Danmark / 50 års dansk undergrund

Series: Dansk undergrund 1970-2020

Event

21:30

Horse Money

Series: Pedro Costa

21:30

Sequin in a Blue Room

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

Wednesday 28 October

10:00

Børnebiffen 3-5 år (1), oktober

Series: Børnebiffen

Event

11:00

Børnebiffen 3-5 år (2), oktober

Series: Børnebiffen

Event

16:30

Suk Suk

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

17:00

MIX Debat: En samtale om København for 35 år siden

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

Event

18:45

So Pretty

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

19:00

Vitalina Varela

Series: Pedro Costa

19:00

Prelle - lytter til mig selv

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

21:15

Bloodsisters

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

21:30

Young Hunter

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

21:45

End of the Century

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

Thursday 29 October

10:00

Børnebiffen 3-5 år (1), oktober

Series: Børnebiffen

Event

10:30

Alice Júnior

Series: MIX Copenhagen Film Festival 2020

Vælg dato
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
November
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
December
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
January
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
February