Nordisk Film & TV Fond

Filmography

Download as PDF / Excel
Film Year Function Category
Backstabbing for Beginners 2018 Production company DK/Feature
The House that Jack Built 2018 Production company DK/Feature
Under the Tree 2018 Production company Feature
Captain Bimse and Goggeletten 2018 Production company DK/Feature
Wildwitch 2018 Production company DK/Feature
Rivalene 2017 Production company DK/Feature
Man Divided 2017 Production company DK/Feature
The Giant 2017 Production company Feature
Bobbi Jene 2017 Production company DK/Documentary
I am William 2017 Production company DK/Feature
Tom of Finland 2017 Production company Feature
You Disappear 2017 Production company DK/Feature
The Seaside Hotel 4 2017 Production company TV series
Thelma 2017 Production company Feature
What a Circus! 2017 Production company DK/Feature
The Square 2017 Production company Feature
The Distant Barking of Dogs 2017 Production company DK/Documentary
The Incredible Story of the Giant Pear 2017 Production company DK/Feature
Borg vs McEnroe 2017 Production company Feature
Winter Brothers 2017 Production company DK/Feature
The Day Will Come 2016 Production company DK/Feature
The Commune 2016 Production company DK/Feature
A Conspiracy of Faith 2016 Production company DK/Feature
Walk with Me 2016 Production company DK/Feature
Get Santa 2016 Production company DK/Feature
Monalisa Story – A film about love, struggle and heroin 2016 Production company Documentary
Tutti a casa - Power to The People? 2016 Production company DK/Documentary
Den allvarsamma leken 2016 Production company Feature
Rosemari 2016 Production company Feature
Satisfaction 1720 2016 Production company DK/Feature
1864 - brødre i krig 2016 Production company DK/Feature
Mother's Wish 2015 Production company Documentary
Fúsi 2015 Production company Feature
The Idealist 2015 Production company DK/Feature
A Second Chance 2015 Production company DK/Feature
The Shamer's Daughter 2015 Production company DK/Feature
Key House Mirror 2015 Production company DK/Feature
Sparrows 2015 Production company DK/Feature
Gold Coast 2015 Production company DK/Feature
Summer of '92 2015 Production company DK/Feature
A War 2015 Production company DK/Feature
Land of Mine 2015 Production company DK/Feature
Norskov 1 2015 Production company TV series
The swedish Theory of Love 2015 Production company Documentary
The Seaside Hotel 2 2015 Production company TV series
The Seaside Hotel 3 2015 Production company TV series
Democrats 2014 Production company DK/Documentary
The Salvation 2014 Production company DK/Feature
Someone You Love 2014 Production company DK/Feature
Speed Walking 2014 Production company DK/Feature
Force Majeure 2014 Production company Feature
In Order of Disappearance 2014 Production company Feature
Beyond Beyond 2014 Production company Feature
Itsi Bitsi 2014 Production company DK/Feature
The Agreement 2014 Production company DK/Documentary
The Black Power Mixtape 1967-1975 2014 Production company Documentary
The Circus Dynasty 2014 Production company DK/Documentary
Cathedrals of Culture: Halden Prison 2014 Production company DK/Documentary
Antboy: Revenge of The Red Fury 2014 Production company DK/Feature
Nymphomaniac Director's Cut 2014 Production company DK/Feature
The Boy with the Golden Pants 2014 Production company Feature
Tuulensieppaajat 2014 Production company Documentary
What if... 2014 Production company Short fiction
The Miracle 2014 Production company DK/Feature
Sepideh - Reaching for The Stars 2013 Production company DK/Documentary
Sex, Drugs & Taxation 2013 Production company DK/Feature
Expedition to the End of the World 2013 Production company DK/Documentary
The Hour of the Lynx 2013 Production company DK/Feature
Nymphomaniac 2013 Production company DK/Feature
Rita and Crocodile 2013 Production company DK/Short fiction
Only God Forgives 2013 Production company DK/Feature
American Vagabond 2013 Production company Documentary
Vi Är Bäst 2013 Production company Feature
Ai Weiwei The Fake Case 2013 Production company DK/Documentary
Rita og Krokodille: Camping 2013 Production company DK/Short fiction
Hocus Pocus Alfie Atkins! 2013 Production company Feature
Two Raging Grannies 2013 Production company Documentary
The Seaside Hotel 1 2013 Production company TV series
Ljusår 2012 Production company Documentary
A Hijacking 2012 Production company DK/Feature
Free the mind 2012 Production company DK/Documentary
My Afghanistan - Life in the forbidden zone 2012 Production company DK/Documentary
Spot and Splodge at the Dentist 2012 Production company Short fiction
Petey and Ginger - A Testament to the Awesomeness of Mankind 2012 Production company DK/Documentary
Piggy 2012 Production company DK/Short fiction
At Night I Fly 2011 Production company Documentary
Simon & the oaks 2011 Production company Feature
Prick och Fläck ser stjärnor 2011 Production company DK/Short fiction
Prik og Plet er Hemmelige 2011 Production company DK/Short fiction
Prick och Fläck Trycker till 2011 Production company DK/Short fiction
Prick och Fläck på Pricknick 2011 Production company Short fiction
Prick och Fläck Sjön suger 2011 Production company DK/Short fiction
Snuttefilm 2010 Production company Anthology
Snuttefilm - Hej då, lilla apa! 2010 Production company Short fiction
Snuttefilm - Simons anka 2010 Production company Short fiction
Snuttefilm - Hela natten 2010 Production company Short fiction
Snuttefilm - Nelly packar 2010 Production company Short fiction
Snuttefilm - Alla får åka med 2010 Production company Short fiction
Those who kill 2010 Production company TV series
Specialisterne 2009 Production company DK/Documentary
Cairo garbage 2009 Production company DK/Documentary
Flame & Citron 2008 Production company DK/Feature
Troell's magic mirror 2008 Production company DK/Documentary
Shadow of the Holy Book 2007 Production company Documentary
The monastery 2006 Production company DK/Documentary
Hingitaq - de fordrevne 2004 Production company DK/Documentary
Make Believe 2003 Production company Feature
Debutanten 2002 Production company DK/Short fiction
Shit Happens 2000 Production company Feature
Katja's adventure 1999 Production company DK/Feature
A Scent of Paradise 1997 Production company DK/Feature
Beneath the Surface 1997 Production company Feature
Love & Hate - European Stories 1995 Production company DK/Short fiction
Snooks in the Limelight 1994 Production company DK/Feature
Show all

Awards and nominations

Download as PDF / Excel
Award Release year Festivals Film
Audience Award 2017 Würzburg International Film Weekend 2017 The Day Will Come
Best Children & Youth Film 2017 Kristiansand International Children's Film Festival 2017 The Day Will Come
Best Documentary Award 2017 New York Tribeca Film Festival 2017 Bobbi Jene
Best Documentary Cinematography 2017 New York Tribeca Film Festival 2017 Bobbi Jene
Best Documentary Editor 2017 New York Tribeca Film Festival 2017 Bobbi Jene
Best Actor 2017 Locarno, Festival internazionale del film 2017 Winter Brothers
Special Mention, Ecumenical Jury 2017 Locarno, Festival internazionale del film 2017 Winter Brothers
Europa Cinemas Label distribution award 2017 Locarno, Festival internazionale del film 2017 Winter Brothers
Junior Jury's First Prize 2017 Locarno, Festival internazionale del film 2017 Winter Brothers
FIPRESCI Special Mention 2017 Warsaw, Era New Horizons Film Festival 2017 Winter Brothers
New Talent Award 2017 CPH PIX 2017 Winter Brothers
Special Jury Award for Best Director - Bronze 2017 Thessaloniki International Film Festival 2017 Winter Brothers
Special Mention for the sound of the film 2017 Thessaloniki International Film Festival 2017 Winter Brothers
FIPRESCI Special Mention 2017 Thessaloniki International Film Festival 2017 Winter Brothers
Special Jury Mention 2017 La Roche-sur-Yon Film Festival 2017 Winter Brothers
Best Cinematography:
Maria von Hausswolff
2017 Sevilla Festival de Cine 2017 Winter Brothers
Best Director:
Christina Rosendahl
2016 Beijing International Film Festival 2016 The Idealist
Best Children & Youth Film:
Kenneth Kainz
2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 The Shamer's Daughter
Best Supporting Actress 2016 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2016 Key House Mirror
FIPRESCI AWARD:
Runar Runarsson
2016 Göteborg International Film Festival 2016 Sparrows
Grand Prix 2016 Prague Febiofest, Int. Film, TV and Video Festival 2016 Sparrows
Grand Prix - Jury Prize:
Runar Runarsson
Birgitte Hald
Mikkel Jersin
2016 Mamers en Mars FF 2016 Sparrows
The Golden Taiga (Best film):
Runar Runarsson
Birgitte Hald
Mikkel Jersin
2016 Khanty-Mansiisk, Spirit of Fire FF 2016 Sparrows
Audience Award 2016 Scope100 2016 Sparrows
Special Jury Award 2016 Transilvania International Film Festival 2016 Sparrows
Best Director 2016 Pula Film Festival 2016 Sparrows
Best Film 2016 Pula Film Festival 2016 Sparrows
Best Feature Film 13+ 2016 Frankfurt Lucas International Children's Film Festival 2016 Sparrows
Best Actor 2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 Summer of '92
Best Film 2016 Würzburg International Film Weekend 2016 A War
Best Leading Actress 2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 A War
Nominated Best Foreign Film 2016 Los Angeles, Oscar Academy 2016 A War
Peace Film Prize 2016 Munich International Film Festival 2016 A War
Best Film 2016 RamDam FilmFestival 2016 Land of Mine
Most Disturbing Movie 2016 RamDam FilmFestival 2016 Land of Mine
Dragon Award Best Nordic Film 2016 Göteborg International Film Festival 2016 Land of Mine
Scandinavian Locations Award 2016 Göteborg International Film Festival 2016 Land of Mine
Warsteiner Audience Award:
Martin Pieter Zandvliet
2016 Rotterdam, International Film Festival 2016 Land of Mine
MovieZone Award 2016 Rotterdam, International Film Festival 2016 Land of Mine
Grand Prix:
Mikael Chr. Rieks
Martin Pieter Zandvliet
2016 Luxembourg City Film Festival 2016 Land of Mine
Audience Award:
Mikael Chr. Rieks
Martin Pieter Zandvliet
2016 Luxembourg City Film Festival 2016 Land of Mine
Young Jury Award:
Mikael Chr. Rieks
Martin Pieter Zandvliet
2016 Luxembourg City Film Festival 2016 Land of Mine
Best Danish Film 2016 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2016 Land of Mine
Best Actor 2016 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2016 Land of Mine
Best Actor in a Supporting Role 2016 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2016 Land of Mine
Best Danish Feature Film:
Mikael Chr. Rieks
Martin Pieter Zandvliet
2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 Land of Mine
Audience Award 2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 Land of Mine
Best Director:
Martin Pieter Zandvliet
2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 Land of Mine
Best Screenplay 2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 Land of Mine
Best Cinematography:
Camilla Hjelm Knudsen
2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 Land of Mine
Best Editing 2016 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2016 Land of Mine
Audience Award 2016 Trondheim Kosmorama International Film Festival 2016 Land of Mine
SIGNIS Jury Award:
Mikael Chr. Rieks
Martin Pieter Zandvliet
2016 Hong Kong International Film Festival 2016 Land of Mine
Best Actor:
Louis Hofmann
2016 Beijing International Film Festival 2016 Land of Mine
Best Music 2016 Beijing International Film Festival 2016 Land of Mine
Ecumenical Jury Award 2016 Miskolc International Film Festival 2016 Land of Mine
FIPRESCI Award 2016 Miskolc International Film Festival 2016 Land of Mine
Adolph Zukor Prize [Grand Prize of the Jury] 2016 Miskolc International Film Festival 2016 Land of Mine
Student Award 2016 WAR ON SCREEN International Festival of Cinema 2016 Land of Mine
Audience Award 2016 WAR ON SCREEN International Festival of Cinema 2016 Land of Mine
Audience Award:
Mikael Chr. Rieks
Martin Pieter Zandvliet
2016 Los Angeles, AFI Int. Festival 2016 Land of Mine
Best Cinematography:
Camilla Hjelm Knudsen
2016 Berlin European Film Academy Awards 2016 Land of Mine
Best Make-up:
Barbara Kreuzer
2016 Berlin European Film Academy Awards 2016 Land of Mine
Best Costume Design:
Stefanie Bieker
2016 Berlin European Film Academy Awards 2016 Land of Mine
Audience Award:
Zentropa Entertainments3 ApS
Jesper W. Nielsen
2016 Lübeck, Nordische Filmtage 2016 The Day Will Come
Audience Award 2016 Hamburg FilmFest GmbH 2016 The Day Will Come
Best Actress 2016 Berlinale 2016 The Commune
Best Editor 2016 Berlin European Film Academy Awards 2016 The Commune
Best Costume 2016 Waterloo Historic Film Festival 2016 Satisfaction 1720
Critic's Prize 2016 Waterloo Historic Film Festival 2016 Satisfaction 1720
Best Documentary Award:
Camilla Nielsson
2015 New York Tribeca Film Festival 2015 Democrats
The Jury Pricze for Best ConScience Film 2015 Leuven, Docville 2015 Democrats
Best Director 2015 Prague, One World Human Rights Film Festival 2015 Democrats
Freedom Award 2015 Tel Aviv Docaviv Int. Documentary Film Festival 2015 Democrats
Grand Prix International du Documentaire 2015 Ouagadougo, Festival Ciné Droit Libre 2015 Democrats
Human Rights Award 2015 Dokufest Prizren 2015 Democrats
Special Mention 2015 Durban International Film Festival 2015 Democrats
Best Documentary Award 2015 Malmö Nordisk Panorama 2015 Democrats
Audience Award 2015 Budapest Documentary Film Festival 2015 Democrats
Honorable Mention 2015 Bergen International Film festival 2015 Democrats
Best International Documentary 2015 Hot Springs Documentary Film Festival 2015 Democrats
Best Director 2015 Harare, Zimbabwe Int. Film Festival 2015 Democrats
Nomination. Best Feature Documentary 2015 Danmarks Film Akademi 2015 Democrats
Documentary Film Prize of the Lübeck Unions 2015 Lübeck, Nordische Filmtage 2015 Democrats
Jury Award:
Susanne Bier
Anders Thomas Jensen
2015 Beaune International Thriller Film Festival 2015 A Second Chance
Audience Award - Bronze Prize:
Kenneth Kainz
2015 Montreal Fantasia Int Film Festival 2015 The Shamer's Daughter
Second Prize - Best Feature - Elements 10+:
Kenneth Kainz
2015 Giffoni Film Festival 2015 The Shamer's Daughter
1st prize children's jury 2015 brussels Filem'on Children Film Festival 2015 The Shamer's Daughter
1st prize children's jury 2015 brussels Filem'on Children Film Festival 2015 The Shamer's Daughter
Jury Prize 2015 Marrakech International Film Festival 2015 Key House Mirror
Audience Award 2015 Kristiansand International Children's Film Festival 2015 Antboy: Revenge of The Red Fury
Best Film 2015 San Sebastian International Film Festival 2015 Sparrows
1-2 Competition Main Award:
Runar Runarsson
2015 Warsaw International Film Festival 2015 Sparrows
Silver Hugo - New Directors Comp.:
Runar Runarsson
2015 Chicago International Film Festival 2015 Sparrows
Best Film 2015 Sao Paulo Int. Film Festival 2015 Sparrows
Best Screenplay 2015 Sao Paulo Int. Film Festival 2015 Sparrows
Best Film 2015 Les Arcs European Film Festival 2015 Sparrows
Best Actor 2015 Les Arcs European Film Festival 2015 Sparrows
Best Cinematography 2015 Les Arcs European Film Festival 2015 Sparrows
Press Prize 2015 Les Arcs European Film Festival 2015 Sparrows
Artistic Achievement Award 2015 Thessaloniki International Film Festival 2015 Sparrows
Special Mention:
Tobias Lindholm
2015 Zagreb Film Festival 2015 A War
Best Actor:
Roland Møller
Louis Hofmann
2015 Tokyo International Film Festival 2015 Land of Mine
Audience Award 2015 Gijon International Film Festival 2015 Land of Mine
Nominated: Dragon Award Best Nordic Documentary 2014 Göteborg International Film Festival 2014 Sepideh - Reaching for The Stars
Maysles Brothers Award 2014 Belfast Film Festival 2014 Sepideh - Reaching for The Stars
Special Mention 2014 Brussels Int. Filmfestival of Fantasy,Thriller & Science Fiction Films 2014 The Hour of the Lynx
Special Jury Mention 2014 CPH:DOX 2014 Democrats
REEL TALENT AWARD 2014 CPH:DOX 2014 Democrats
Best Score:
Cliff Martinez
2014 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2014 Only God Forgives
Best Sound Design:
Kristian Selin Eidnes Andersen
2014 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2014 Only God Forgives
Best Actress 2014 festroia setubal 2014 Someone You Love
CICAE PRIZE 2014 festroia setubal 2014 Someone You Love
Audience Award - Best International Feature:
Pernille Fischer Christensen
Sisse Graum Jørgensen
2014 Los Angeles Film Festival 2014 Someone You Love
Costume Design 2014 Chicago International Film Festival 2014 Speed Walking
Best Documentary Film 2014 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2014 Ai Weiwei The Fake Case
Special Jury Mention 2014 Yangon, Human Rights Film Festival 2014 Ai Weiwei The Fake Case
2014 Berlin Prix Europa Festival 2014 The Agreement
SIGNIS Jury Award 2014 San Sebastian International Film Festival 2014 A Second Chance
Best Actress:
Maria Bonnevie
2014 Abu Dhabi Middle East International FF 2014 A Second Chance
Variety's 10 Directors to Watch:
Tobias Lindholm
2013 Palm Springs International Film Festival 2013 A Hijacking
Audience Award: Best Nordic Film:
Tobias Lindholm
2013 Göteborg International Film Festival 2013 A Hijacking
Best Feature Film:
Tobias Lindholm
René Ezra
Tomas Radoor
2013 Detour Travel Film Festival 2013 A Hijacking
Robert, Best Danish Feature Film:
Tobias Lindholm
René Ezra
Tomas Radoor
2013 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2013 A Hijacking
Robert, Best Male Leading Role:
Søren Malling
2013 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2013 A Hijacking
Robert, Best Screen Play:
Tobias Lindholm
2013 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2013 A Hijacking
Robert, Best Editor:
Adam Nielsen
2013 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2013 A Hijacking
Robert, Best Sound:
Morten Green
2013 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2013 A Hijacking
Bodil, Best Danish Feature Film:
Tobias Lindholm
René Ezra
Tomas Radoor
2013 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2013 A Hijacking
Special Mention 2013 Buenos Aires Festival de Cine Independiente 2013 My Afghanistan - Life in the forbidden zone
Best Documentary Award 2013 Brussels One World International Human Rights Festival 2013 My Afghanistan - Life in the forbidden zone
Grand Prix 2013 Trento Int. Film festival of Mountains 2013 Expedition to the End of the World
The jury award for best international documentary 2013 Leuven, Docville 2013 Expedition to the End of the World
Special Mention 2013 Camden Int. Film Festival 2013 Expedition to the End of the World
Environmental Award 2013 Reykjavik Film Festival 2013 Expedition to the End of the World
Women Inmates Award 2013 Montreal, Rencontres Int. du Documentaire 2013 Expedition to the End of the World
The Interfilm Church Prize:
Søren Kragh-Jacobsen
2013 Lübeck, Nordische Filmtage 2013 The Hour of the Lynx
Sydney Film Prize:
Nicolas Winding Refn
2013 Sydney Film Festival 2013 Only God Forgives
Best Cinematography:
Larry Smith
2013 SITGES Festival Internacional de Cinema Fantàstic of Catalonia 2013 Only God Forgives
Best Actor:
Peter Plaugborg
2013 Montreal World Film Festival 2013 The Miracle
Best Actor:
Søren Malling
2012 Abu Dhabi Middle East International FF 2012 A Hijacking
Special Jury Mention:
Tobias Lindholm
2012 Abu Dhabi Middle East International FF 2012 A Hijacking
Audience Award - New Auteurs 2012 Los Angeles, AFI Int. Festival 2012 A Hijacking
Golden Alexander - Best Feature Film:
Tobias Lindholm
2012 Thessaloniki International Film Festival 2012 A Hijacking
FIPRESCI Award 2012 Thessaloniki International Film Festival 2012 A Hijacking
Jury Award 2012 Marrakech International Film Festival 2012 A Hijacking
Best Actor:
Søren Malling
2012 Marrakech International Film Festival 2012 A Hijacking
Crystal Arrow:
Tobias Lindholm
2012 Les Arcs European Film Festival 2012 A Hijacking
Best Actor:
Søren Malling
2012 Les Arcs European Film Festival 2012 A Hijacking
Robert, Best Production Design 2009 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2009 Flame & Citron
Robert, Best Special Effects 2009 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2009 Flame & Citron
Robert, Best Make Up 2009 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2009 Flame & Citron
Robert, Best Costumes 2009 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2009 Flame & Citron
Robert, Best Sound 2009 Danmarks Film Akademi Robert-uddeling 2009 Flame & Citron
Best Cinematography:
Jørgen Johansson
2009 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2009 Flame & Citron
Best Documentary:
Pernille Rose Grønkjær
2008 Bodil Filmmedarbejderforeningen 2008 The monastery
Outstanding Achievement International Feature 2008 Cinema Eye Honors 2008 The monastery
Honorable Mention 2007 Sao Paulo It's All True Int. Documentary FF 2007 The monastery
Grand Jury Award 2007 Durham, Full Frame 2007 The monastery
Charles E. Guggenheim Emerging Artist Award 2007 Durham, Full Frame 2007 The monastery
Grand Prix 2007 Chicago International Documentary Festival 2007 The monastery
Millenium Award, best film 2007 Warszawa, Against Gravity 2007 The monastery
The Kino magazine Award 2007 Warszawa, Against Gravity 2007 The monastery
FIPRESCI Award best documentary 2007 Sydney Film Festival 2007 The monastery
Canvas Price 2007 Leuven Short Film Festival Docville documentary festival 2007 The monastery
Jury's Special Mention 2007 Edinburgh International Film Festival 2007 The monastery
Best Documentary Film 2007 Aarhus Filmfestival 2007 The monastery
Joris Ivens Award 2006 Amsterdam, IDFA 2006 The monastery
Speciel Mention 2006 CPH:DOX 2006 The monastery
Children's Jury's 2nd Prize, Feature Film:
Lars Hesselholdt
2000 Chicago Int. Children's Film Festival 2000 Katja's adventure
Adult Jury's 1st Prize, Feature Film:
Lars Hesselholdt
2000 Chicago Int. Children's Film Festival 2000 Katja's adventure
Silver Gryphon Prize, Best Film:
Lars Hesselholdt
1999 Giffoni Film Festival 1999 Katja's adventure
Show all

Registration of festival participation and awards

The Danish Film Institute registers international festival participation and awards for Danish films, though primarily for films whose festival distribution is handled by the Danish Film Institute, and primarily in connection with festivals prioritised by the Danish Film Institute. Festival participation and awards regarding Danish films that are not handled through the Danish Film Institute's festival distribution will only be registered in connection with "launch" festivals, according to the Danish Film Institute's list of priority festivals. See the list of priority festivals.

Det Danske Filminstitut

Danish Film Institute /
Det Danske Filminstitut

EAN-nr: 5798000794085
CVR-nr: 56858318

Gothersgade 55
1123 København K

Tel. +45 3374 3400
Fax +45 3374 3401
E-mail: dfi@dfi.dk

Tickets
TEL. +45 3374 3412